-
-
-

FAQ

DLA KUPUJĄCEGO DLA SPRZEDAJĄCEGO

JAK WYGLĄDA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI Z BIUREM VICTORIA?

Biuro Victoria Nieruchomości stosuje się do obowiązujących przepisów prawa oraz standardów zawodowych. Dlatego też każdą współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy, która szczegółowo określa zasady przestrzegane przez obie strony – kupującego i pośrednika. Dokument precyzuje m.in. parametry lokalu, zakres pracy biura czy wysokość ewentualnej prowizji. W dogodnych dla Klienta godzinach organizujemy spotkania ze sprzedającym i oględziny nieruchomości. Pomagamy również w negocjacji ceny, przygotowaniu dokumentów niezbędnych do umowy oraz w obsłudze prawnej i notarialnej.

JAK WYGLĄDA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI Z BIUREM VICTORIA?

Biuro Victoria Nieruchomości stosuje się do obowiązujących przepisów prawa oraz standardów zawodowych. Dlatego też każdą współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy, która szczegółowo określa zasady przestrzegane przez obie strony – sprzedającego i pośrednika. Biuro zapewnia szeroką ekspozycję oferty stosując atrakcyjne formy promocji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje sprzedającego. Przygotowując transakcję organizujemy w miarę potrzeb spotkania stron, oględziny nieruchomości, przedkładamy posiadane dokumenty, jak również pomagamy w obsłudze prawnej i notarialnej.

CZY MOGĘ NEGOCJOWAĆ CENĘ NIERUCHOMOŚCI, KTÓRĄ CHCĘ KUPIĆ?

Obecna koniunktura rynkowa sprzyja negocjowaniu cen nieruchomości, dlatego zdecydowanie warto rozpocząć rozmowy handlowe. W imieniu Klienta prowadzimy negocjacje ze sprzedającym i pomagamy w ustaleniu końcowej ceny nieruchomości. Kiedy w ofercie Victoria Nieruchomości kupujący znajdzie odpowiednią dla siebie nieruchomość, przedstawiamy mu procedurę, przygotowujemy go do złożenia oferty kupna, przedstawiamy pełną sytuację prawną nieruchomości, a na koniec przekazujemy właścicielowi nieruchomości propozycję cenową złożoną przez kupującego.

CZY VICTORIA NIERUCHOMOŚCI POMAGA W PRZYGOTOWANIU WYCENY NIERUCHOMOŚCI?

Tak, współpracujemy z wykwalifikowanym rzeczoznawcą majątkowym, który na życzenie Klienta opracowuje wycenę nieruchomości.

CZY ZA KORZYSTANIE Z USŁUG BIURA PŁACĘ PROWIZJĘ?

Tak, biuro pobiera prowizję, ale tylko za zrealizowane transakcje. Opłata dla biura nie podnosi ceny nieruchomości, a Klient z góry jest informowany o ewentualnym koszcie. Victoria Nieruchomości dostaje wynagrodzenie za wykonaną usługę, czyli w momencie podpisania umowy w formie aktu notarialnego.

KIEDY PŁACĘ PROWIZJĘ ZA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI?

Victoria Nieruchomości pobiera prowizję wyłącznie za zrealizowaną transakcję, czyli w momencie podpisania umowy w formie aktu notarialnego pomiędzy kupującym i sprzedającym nieruchomość.

JAK VICTORIA NIERUCHOMOŚCI POMAGA W ZAWARCIU UMOWY KUPNA?

Biuro czuwa nad prawidłowym przebiegiem kupna nieruchomości. Negocjujemy warunki transakcji, przedstawiamy stan techniczny i prawny nieruchomości, pomagamy w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów.

 

CZY VICTORIA NIERUCHOMOŚCI POMAGA W UZYSKANIU KREDYTU?

Victoria Nieruchomości udziela pomocnych informacji w uzyskaniu kredytu na oferowane przez nas nieruchomości.

 

  

 

 

Napisz do nas

Przepisz kod captcha

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.